Vít Štěpánek

Fotograf

Ahoj! Jsem fotograf Vítek z Třebíče a rád bych vám představil moje okénko do svého světa za foťákem.

Zaměřuji se zejména na svatební, rodinné a párové focení. Focení je mojí vášní, a proto focení se mnou je vždy zábavnou formou.

S focením jsem začal již v dětství. Miloval jsem ten pocit zastavit čas, zachytit krásu okamžiku a každodenní objevování různých funkcí a praktik na fotografování. Do roka a do dne ze mě byl hobby fotograf, který fotil pro různé firmy reportážní fotky a radoval se z každé vytisknuté fotografie v novinách.

Fotil jsem ve velkém a velmi mě to bavilo, a tak jsem se v roce 2015 rozhodl být fotografem profííííkem a rozjel jsem zábavný fotokoutek na maturitní plesy, svatby, firemní akce a oslavy – Fotokoutek Fotocamp.

Miluji nové výzvy. Abych na ně byl připraven, začal jsem navštěvovat různé workshopy po celé České republice, vylepšovat svoji fotovýbavu a dívat se na svět fotografií pod jiným úhlem. Nejsem ale kaskadér – alespoň co se výbavy týče. Na akce vždy beru více objektivů, paměťových karet, 2 foťáky, mraky nabitých baterek, … náhradní trenky – prostě vše, abych si byl vždy na 100 % jistý, že akci spolehlivě odfotím, a to i kdyby měly padat trakaře.

Být s vámi mi dává možnost poskládat fotografickou mozaiku alespoň z jednoho vašeho dne. Zachytit to, čeho si ostatní nevšimnou. Vyfotit v danou chvíli všechny emoce, které cítíte jen vy. Síla takového okamžiku se již nebude opakovat.

Společně vytvoříme i Váš příběh.

Jsem Vítek Štěpánek
Váš svatební, rodinný a párový fotograf


Leave a reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *